SKI AREÁL ŠTRBÁŇ
mimo provoz
Zobrazit na:

Javorový vrch - lyžaři si přijdou na své

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zimní areál Javorový vrch je pro vás to pravé. Areál se nachází v Beskydech a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu nachází dvojice vleků. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány o víkendu denně. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Je libo snowpark? Zde jej samozřejmě také mají! Horská služba má svoji základnu přímo ve středisku. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Můžete si dát např. bramboračku či smažák.

V okolí také najdete nejednu zajímavost. Pokud si rádi prohlížíte muzejní exponáty, navšivte Muzeum Těšínska. Stojí za vidění.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál je spíše průměrný. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Personál je poměrně vstřícný. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 71%. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

Bolest kloubů trápí často lyžaře, trápí i Vás? Nevíte si rad, jak se zbavit bolesti? Vyzkoušejte revoluci na trhu! Kloubní výživa od firmy PEMAMED dodá Vaši kloubům všechny potřebné živiny, které mají za následek rychlou obnovu chrupavky a zlepšení pohyblivosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 26.5.

°C
°C
Pátek
27.5.2022

°C
°C
Sobota
28.5.2022

°C
°C
Neděle
29.5.2022

°C
°C