SKI AREÁL ŠTRBÁŇ
mimo provoz
Zobrazit na:

Rokytnice nad Jizerou - Modrá Hvězda - lyžaři si přijdou na své

Lyžujete rádi? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste ski areál Rokytnice nad Jizerou - Modrá Hvězda! Areál se nachází v Krkonoších.

V areálu se nachází čtveřice vleků. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Na své si zde přijdou i děty, obzvlášť ty, které zde budou stát na lyžích poprvé. Na lyžařském koberci se děti naučí držet rovnováhu a pohybovat se na lyžích. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. V areálu se také nachází lyžařská škola. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Každý hladový krk jistě potěší řízečky a kulajdu.

Pokud by vás lyžování náhodou začalo nudit, můžete navšívit nějakou zajímavost v okolí. V okolí se nachází Muzeum Jizerských hor, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Pokulhává také ochota personálu. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 61%. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

Bolí Vás často klouby a nabýváte dojmu, že jste již odepsaní? Mrzí Vás to? Pomůžeme Vám! Pro správnou funkci Vaši kloubů je nejlepším řešením kloubní výživa od firmy PEMAMED.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 26.5.

°C
°C
Pátek
27.5.2022

°C
°C
Sobota
28.5.2022

°C
°C
Neděle
29.5.2022

°C
°C