SKI AREÁL ŠTRBÁŇ
mimo provoz
Zobrazit na:

Troják - velké zlepšení

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navštivte ski areál Troják a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Beskydech a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

Hlavním lákadlem areálu je 6 sedačkových lanovka.. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Místní snowpark nabízí spoustu různých skoků. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnejte párek v rohlíku a zelňačku.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Pro velmi náročného lyžaře to zde prostě není, začátečníci si však na své přijít mohou. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 56%. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Pokud rádi machrujete na lyžích bez helmy, tak bez čepice se v mrazech neobejdete. Doporučujeme Vám pánské zimní čepice za skvělé ceny! Již od 160 Kč může být Vaše!

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 26.5.

°C
°C
Pátek
27.5.2022

°C
°C
Sobota
28.5.2022

°C
°C
Neděle
29.5.2022

°C
°C