SKI AREÁL ŠTRBÁŇ
mimo provoz
Zobrazit na:

České Petrovice - lyžaři si přijdou na své

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navšivte s rodinou středisko České Petrovice. Areál se nachází v Orlických horách a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu najdete trojici vleků a lano pro děti. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. Svah je upravován 1-2x denně. Udržení rovnováhy na lyžích se děti nejlépe naučí na dětském lyžařském kolotoči. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Místní snowpark nabízí různé skoky a zábradlí pro snowboardisty. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Můžete si dát např. gulášek nebo kulajdu.

Pokud by vás lyžování náhodou začalo nudit, můžete navšívit nějakou zajímavost v okolí. V okolí se nachází Městské muzeum , které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Provozovatele areálu musíme pochválit. Objevili jsme zde jen minimum závažných nedostatků. Personál je velice ochotný. Nechceme být hodní příliš, ale 72% si areál určitě zaslouží.

Mrznou Vám uši? Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci pánské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 26.5.

°C
°C
Pátek
27.5.2022

°C
°C
Sobota
28.5.2022

°C
°C
Neděle
29.5.2022

°C
°C