SKI AREÁL ŠTRBÁŇ
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Bystré

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Bystré. Areál se nachází na Vysočině a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

V areálu najdete jeden vlek a jedno lano. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Svah je upravován denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Můžete si dát např. smažený sýr nebo točené pivo.

Ski areál má leží ve velice zajímavém prostředí a je zde spousta míst, které se rozhodně vyplatí navštívit. Viděli jste už někdy zasněžený Zámek Kunštát na Moravě? Určitě to stojí za to.

Areál hodnotíme spíše kladně. Objevili jsme zde jen minimum závažných nedostatků. Kvalita zázemí je nadstandartní. Nechceme středisko vychvalovat do nebes, ale méně než 79% prostě dát nemůžeme. Areál si určitě neudělal ostudu a také na jeho návštěvnících je to vidět.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 26.5.

°C
°C
Pátek
27.5.2022

°C
°C
Sobota
28.5.2022

°C
°C
Neděle
29.5.2022

°C
°C