SKI AREÁL ŠTRBÁŇ
mimo provoz
Zobrazit na:

Bouřňák - ideální pro rodiny s dětmi

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste ski areál Bouřňák! Areál se nachází v Krušných horách a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

Návštěvníci areálu oceňují především 6 lanovek.. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. Za méně příznivého počasí jsou sněhová děla schopna vyprodukovat stovky tun umělého sněhu. Svah je upravován denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Snowbordisté si zde mohou pořádně zablbnout, místní snowpark pro ně bude to pravé. Pokud by jste náhodou měli smůlu, horská služba sídlí nedaleko. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnat můžete točené pivo nebo horkou čokoládu.

V okolí také najdete nejednu zajímavost. Pohled na romanticky zasněžený Zámek Duchcov určitě stojí za těch Zámek Duchcov, které kvůli němu musíte odstřediska ujet.

Areál je spíše průměrný. Závažných nedostatků je zde hodně. Pokulhává také ochota personálu. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 50% - to je náš verdikt. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

Chcete, aby Vám bylo teplo na hlavu a přitom vypadali stylově a cool? Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci pánské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 26.5.

°C
°C
Pátek
27.5.2022

°C
°C
Sobota
28.5.2022

°C
°C
Neděle
29.5.2022

°C
°C