SKI AREÁL ŠTRBÁŇ
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Železná Ruda - Nad nádražím

Milujete snowboarding? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Železná Ruda - Nad nádražím . Areál se nachází na Šumavě a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu se nachází čtveřice vleků. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Svah je upravován denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Horská služba má svoji základnu přímo ve středisku. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Každý hladový krk jistě potěší bramboráčky a gulášek.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Areál by potřeboval několik větších investic. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 58% - to je náš verdikt. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

Čtěte také: Železná Ruda - Nad nádražím - příjemně překvapil Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 26.5.

°C
°C
Pátek
27.5.2022

°C
°C
Sobota
28.5.2022

°C
°C
Neděle
29.5.2022

°C
°C