SKI AREÁL ŠTRBÁŇ
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Kohútka

Chtěli byste se naučit lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste ski areál Kohútka! Areál se nachází v Javorníkách a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

Lyžaři v tomto areálu oceňují především sedačkovou lanovku. Dále se v areálu nachází 5 vleků a lano pro děti. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Svah je upravován denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Horská služba má svoji základnu přímo ve středisku. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnat můžete kofolu a zelňačku. S dopravou lyžařům pomáhá skibus.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. Lepší hodnocení než 66% si areál prostě nezaslouží. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

Čtěte také: Areál Kohútka ostudu neudělal Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 26.5.

°C
°C
Pátek
27.5.2022

°C
°C
Sobota
28.5.2022

°C
°C
Neděle
29.5.2022

°C
°C