SKI AREÁL ŠTRBÁŇ
mimo provoz
Zobrazit na:

Kraličák - ideální pro snowboardisty

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte navštívit areál Kraličák a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v pohoří Kralického Dněžníku a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nebude nouze.

Lyžaři v tomto areálu oceňují především sedačkovou lanovku. Dále můžete využít 8 vleků. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Úprava svahu probíhá denně. Na dětském kolotoči se děti naučí držet rovnováhu a pohybovat se na lyžích. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Místní snowpark nabízí spoustu různých skoků. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnejte kofolu a bramboráčky.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Provozovatele areálu musíme pochválit. Objevili jsme zde jen minimum závažných nedostatků. Nechceme středisko vychvalovat do nebes, ale méně než 68% prostě dát nemůžeme. Doufáme, že v příštích sezónách zůstane areál přinejmenším stejně dobrý jako je dnes.

Bolest kloubů trápí často lyžaře, trápí i Vás? Sere Vás to? Postavíme Vás opět na nohy, teda na lyže nebo snownboard. Stačí dát na naše rady a zakoupit si doplněk stravy od PEMAMED.cz. Kloubní výživa je dostupná za atraktivní ceny a s garancí kvality.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 26.5.

°C
°C
Pátek
27.5.2022

°C
°C
Sobota
28.5.2022

°C
°C
Neděle
29.5.2022

°C
°C