SKI AREÁL ŠTRBÁŇ
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Kraličák - ideální pro snowboardisty

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte navštívit areál Kraličák a užijte si zimní radovánky naplno!

České Petrovice - lyžaři si přijdou na své

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navšivte s rodinou středisko České Petrovice.

Ski areál Bystré

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Bystré.

Nedvědice - velké zlepšení

Milujete snowboarding? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste ski areál Nedvědice!

Troják - velké zlepšení

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navštivte ski areál Troják a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Alpy nebo česká střediska?

Poslední listy opadávají. Lidé začínají hledat vhodný skiareál, ve kterém by mohli strávit zimní dovolenou. Zvolíte raději české nebo rakouské středisko? Možností je hodně, ale i tady rozhodují především finance. V čem jsou ale česká střediska horší než ty zahraniční?

Rališka - lyžaři si přijdou na své

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste ski areál Rališka!

Velké Karlovice – Machůzky - ideální pro snowboardisty

Chcete se naučit na prkně? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste ski areál Velké Karlovice – Machůzky!

Luž - příjemně překvapil

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste středisko Luž a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Rokytnice nad Jizerou - Modrá Hvězda - lyžaři si přijdou na své

Lyžujete rádi? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste ski areál Rokytnice nad Jizerou - Modrá Hvězda!

Javorový vrch - lyžaři si přijdou na své

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zimní areál Javorový vrch je pro vás to pravé.

Ski areál Pancíř

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Pancíř.

Jak se připravit na zimní dovolenou

Co dělat, aby se Vaše zimní dovolená nezměnila v průšvih? Hlavně nepodcenit přípravu. Murphyho zákon říká, že vše, co se pokazit může, se obvykle také pokazí. Co je ale ještě horší, vy se ztrapníte před svoji drahou polovičkou a jako chlap selžete! Chcete vědět jak se připravit? V tomto krátkém článku se pokusím shrnout ty nejběžnější problémy.

Do ski areálu Sádek Capartice se zajet určitě vyplatí

Chcete se naučit na prkně a užít si dovolenou na zasněžené horské chatě? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Přijeďte navštívit Sádek Capartice a užijte si zimní radovánky naplno!

Lázeňský vrch - ideální pro snowboardisty

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Lázeňský vrch.

Do ski areálu Klíny se zajet určitě vyplatí

Milujete snowboarding? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste ski areál Klíny!

Zimní středisko Kohútka

Chtěli byste se naučit lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste ski areál Kohútka!

Harrachov - Amálka - ideální pro rodiny s dětmi

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navšivte s rodinou středisko Harrachov - Amálka.

Areál Branná ostudu neudělal

Milujete snowboarding? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navštivte ski areál Branná a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Zimní středisko Železná Ruda - Nad nádražím

Milujete snowboarding? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Železná Ruda - Nad nádražím .

Areál Stříbrná ostudu neudělal

Máte rádi zimní sporty? Přemýšlíte o víkendu v horách? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte navštívit areál Stříbrná a užijte si zimní radovánky naplno!

Zimní středisko Pyšná

Chcete se naučit na prkně? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zimní areál Pyšná je pro vás to pravé.

Bouřňák - ideální pro rodiny s dětmi

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste ski areál Bouřňák!

Důvěřujte českým výrobcům sportovního oblečení!

Jedete po letech konečně zase na hory? Chcete se na stará kolena pořádně oháknout a netrhnout si ostudu? Tápete a neorientujete se v nových trendech? Velmi kvalitní sportovní oblečení je vyráběno právě u nás. Češi jsou precizní a jejich výrobky 100%.

Jedlová - ideální pro snowboardisty

Hledáte to pravé místo, kde byste si mohli užít zimní sporty naplno? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Jedlová pro vás jistě bude to pravé.

Třeboňsko - ráj turistů, cyklistů a vodáků

Třeboňsko patří mezi nejpozoruhodnější krajiny naší země, její rozmanitost nabízí bohaté zážitky jak pro pěší turisty, tak i pro cyklisty. Představuje ideální místo pro víkendové pobyty i pro klasickou vícedenní dovolenou, kterou můžete trávit v hotelu či penzionu, nebo třeba jen pod stanem v kempu. Je to svět prosluněných luk, staletých rybníků, rozlehlých lesů a malebných poklidných vesniček. Na Třeboňsku se setkáte i s mnoha historickými objekty a jelikož je reliéf zdejšího terénu rovinatý, je tato část země oblíbena především v řadách nenáročných turistů, cyklistů, nebo rodinami s malými dětmi.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 26.5.

°C
°C
Pátek
27.5.2022

°C
°C
Sobota
28.5.2022

°C
°C
Neděle
29.5.2022

°C
°C